Me qera 350 € / ne muaj

Qira, Njesi Biznesi, Fresk

Fresku, Tirane

  • 151 m2
  • 1 Tualet
  • 1 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në zonën e Freskut

Informacion mbi ambientin:
• Perbehet nga dy kate

•Kati 0 ka nje siperfaqe prej 28m2
organizohet ne nje ambient open space dhe nje depo.
•kati i pare ka nje siperfaqe prej 123m2
3 ambiente pune dhe nje tualet.

• Ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone shumë te populluar.
• E pershtatshme per lokal, dhe tipologji te ndryshme biznesi.

~Cmimi: 350 euro

Për një vizitë në pronë kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address