Per shitje 160,000 €

Rruga Elbasanit, Shitet apartament 2+1

Rruga e Elbasanit, Tirane

  • 71 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 1 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 midis Ambasades Amerikane dhe Institutit te Higjenes.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues.

Ndodhet ne zemer te Tiranes, ku ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme, per nje jetese te rehatshme.

Apartamenti ka siperfaqe71 m2.

Organizohet ne:
1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualete
1 korridor shperndares
Pamja veri-perendimDisponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address