Per shitje 173,000 €

Apartament 2+1 Per Shitje, prane Ambasades Amerikane

Ambasada Amerikane, Tirane

  • 73 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 4 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ezistues, me nje siperfaqe totale 73 m2 prane Ambasades Amerikane.

Me orientim jug -lindje!

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Apartamenti eshte i investuar ne deri ne detaje ka nje hapsire te rregullt dhe te mire organizuar me hapsira te bollshme.

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone e qete mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address