Me qera 800 € / ne muaj

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 tek 21 Dhjetori, në Kompleksin Kontakt!

Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori, Tirane

  • 104 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 19 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

♦Apartamenti 2+1+2 në qira në Kompleksin Kontakt në 21 Dhjetor ka këto karakteristika:

•Siperfaqe: 104 m2
•Ndodhet në katin e parë të banimit
•Ka 1 ballkon
•Është mobiluar në stil modern, ka parket dhe sistem multisplit për ngrohje dhe ftohje.

♦Ky apartament ofron një siperfaqe të rehatshme dhe përdorim të teknologjive moderne për kushte të përshtatshme të jetesës.

♦Çmimi është 800€ në muaj i padiskutueshëm.
Për më shumë informacion ose për të planifikuar një vizitë, ju lutem na kontaktoni në detajet e mëposhtme.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address