Per shitje 250,000 €

Tek Kopeshti Botanik, Shitet Apartament 2+1 Super Luksoz!!!

Kopshti Botanik Zoologjik, Tirane

  • 116 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 1
  • 8 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Tek Kopeshti Botanik, Shitet apartament 2+1 me mobilim luksoz.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje prej pallateve me te mire ne zone dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, dy ballkone dhe dy tualete me dritare.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ofron nje qetesi abolute si dhe nje ajer te paster.
Apartamenti eshte totalisht i investuar ne detaje.

Apartamenti eshte i dhene me qera me kontrate 2 vjecare 950 euro Neto
Per me teper na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address