Me qera 450 € / ne muaj

JAPIM ME QIRA SHTEPI PRIVATE PRANE KOMISARIATIT NR.4 !

Shkolla e Bashkuar, Tirane

  • 110 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 3 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Japim me qira shtepi private nje kateshe te Komisariati nr 4.
Ka 3 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe nje tualet.
Ka dhe oborr ne pjesen e perparme.
Per me shume detaje me kontaktoni !

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address