Per shitje 151,110 €

OKAZION! Shitet Apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit, Tirane

  • 65 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 5 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

OKAZION! Shitet Apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!

Informacion mbi apartamentin:
Siperfaqe neto:55,7m2
Siperfaqe e perbashket:8.8m2
Siperfaqe totale: 65.7m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine,
-1 dhome gjumi,
-1 tualet.

Pallati ndodhet ne afersi te Kompleksit Kika.
Aktualisht eshte ne faze fasade dhe perfundon pas 6 muajsh.

Per me shume informacion na kontaktoni!
Romeo Borova
+355 69 242 3567

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address