Me qera 1,350 € / ne muaj

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Durresit Tiranë

Rruga e Durrësit, Tirane

  • 145 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 3
  • 1 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme Apartament per banim me vendndodhje tek Rruga e Durresit.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Sipërfaqe: 145 m2
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
• Ambient ndenje+gatimi
• 2 dhoma gjumi
• 2 Tualet
• 2 Ballkon


Cilësime të tjera:
• Ndertim i ri i 2024 me fasade te ventiluar, me ashensor
• I investuar dhe i mobiluar
• I pershtatshem per banim
• Kondicioner

Për ta vizituar na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address