Me qera 6,000 € / ne muaj

ROLLING HILLS 1: VILE LUKSOZE ME QIRA

Lunder, Tirane

  • 734 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 2 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira vile luksoze e ndohur në Rolling Hills Residence, vetem 5 minuta nga TEG, një nga vendbanimet më cilësore, elitare dhe të preferuar të Tiranës.
Zona ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne me fasada xhami të mëdha, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetese komode në komunitet, park rekreativ etj.

Rolling Hills Residence e pozicionuar në një kodrinë të gjelbëruar, ofron stilin e jeteses elegante, pranë kryeqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban.
Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy of Tirana dhe vetëm 15 min me makinë nga qendra e Tiranës.

Vilë ka sipërfaqe ndërtimi totale rreth 340 m2 dhe oborr të gjelbëruar me orientimin jug-lindje-veri-perendim.

Në katin perdhe vila organizohet:
- Ambient ndenje dhe kuzhinë e vecuar
- Ambient ngrënie me dalje në verande,
-Dhomë gjumi,
-Depo,
-Tualet dite.

Kati i parë organizohet:
-Dhomë matrimoniale
- Tualet
- Garderobë
-Verande e madhe,
-2 Dhoma gjumi
-1 Tualet i perbashket.

Bodrumi organizohet:
-Ambient teknik,
-Lavanderi,
-Tualet.

Mundesi parkimi te jashtem i mbuluar per 2 makina.

Vila ka shumë ndriçim natyral dhe ju jep mundësinë që të shijoni pamjet e mrekullueshme të gjelbërimit te oborrit ku ndodhet pishina me permasa 11x4 dhe nje tende/Gaxebo.

Prona eshte e disponueshme duke filluar nga data 1 gusht 2024.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address