Per shitje 99,000 €

📍Shitet Apartament modern,plazh durres📍

Plazh, Durres

  • 78 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 3 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

•Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të plazhit prane Hotel ROYAL.
•Apartament eshte i sapomobiluar me stil të lartë dhe elegancë, duke krijuar një atmosferë tërheqëse.
•Kujdesi ndaj detajeve dhe mobiljeve të zgjedhura me kujdes bëjnë këtë apartament një vend të veçantë dhe komod për të jetuar. •Apartamenti eshte nje mundesi e mire investimi dhe banimi pasi zona ne te cilen ndodhet eshte zona me me teper facilitetete!

•Per cdo informacion ose vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address