Per shitje 68,000 €

Shitet Apartament tek Shkembi Kavajes , i sapo investuar !!

Shkembi I Kavajes, Durres

  • 55 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 3 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me 2 ashensora tek Shkembi i Kavajes siper autostrades dhe vetem 10 m larg mbikalimit te kembesoreve. Disponon 54.4 m totale. Organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne ne nje dhome ndenje +kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe arreduar me kushte bashkohore dhe eshte gati per banim .
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address