Me qera 900 € / ne muaj

APARTAMENT 3 +1+2 ME QERA PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK!

Kopshti Botanik Zoologjik, Tirane

  • 120 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 3
  • 2 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 prane Kopshtit Zoologjik.
Qetesia e zones qe te jep vendndodhja e apartamentit krijon nje jetese komode dhe te qete.
Ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te mireadministruar me ashensor.
Arredimi i apartamentit eshte bere cdo gje prej druri dhe organizohet nga
_ korridor shperndares
_3 dhoma gjumi ku ndhoma kryesore ka dhe tualet
_2 tualete
_ ballkon
_kendi i gatimit i vecuar dhe ajrosje natyrale

Apartament perfshin dhe nje post parkimi ne cmim!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address