Per shitje 121,400 €

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK E88 LAPRAKE

Zogu I Zi, Tirane

  • 83 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 3 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Laprake.
Ka siperfaqe totale prej 83.76 m2 dhe siperfaqe neto 68.9 m2
Ndodhet ne katin e 6-re banim te nje objekti ne ndertim.
Mundesi ndarje ne 2+1
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi
Cmimi: 1450 euro/ m2

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address