Me qera 2,000 € / ne muaj

Apartament premium per qira 3+1+2, me 2 poste parkimi-Liqeni i Thate!

Liqeni i Thate, Tirane

  • 150 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 4 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ne rezidence private ne zonen e liqenit te thate ofrojme per qira apartament te cilesise premium .
Apartamenti organizohet nga sallon i bollshem, tre dhoma gjumi, dy tualete, garderobe, depo.
Disponon 2 post parkimi te perfshire ne cmim.
Apartamenti i duhur per nje jetese cilesore ne rezidence private, ku familja juaj te kete qetesine dhe komoditetin absolut.
Per informacione te tjera lutem kontaktoni ne numrin tim!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address