Per shitje 165,000 €

Shitet Apartament 1+1 ne Vlore!

Bulevardi Vlore-Skele, Vlore

  • 84 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 1 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 ne Vlore!

Informacion mbi apartamentin:
Siperfaqe neto:73.9m2
Siperfaqe e perbashket:10.6m2
Siperfaqe totale:84.5m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine,
-1 dhome gjumi,
-1 tualet.

Orientimi: Lindje

Per me shume informacion na kontaktoni!
Loen Bineri
+355 68 605 0001

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address