Me qera 480 € / ne muaj

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT!

Yzberisht, Tirane

  • 75 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 5
  • 4 Shikime
  • 10/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Japim me qira apartament 2+1 ne Yzberisht!

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor!

Organizohet nga:
1 dhome ndenje dhe gatimi
2 dhoma gjumi
1 tualet
1 ballkon.

Kompleksi ofron gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.

Per me shume informacion me kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address