Me qera 500 € / ne muaj

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE 5-MAJ!

Rruga 5 Maji, Tirane

  • 64 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 7
  • 5 Shikime
  • 13/04/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Japim me qira apartament 2+1 ne 5-Maj!

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor ne rrugen 5-Maj!

Organizohet nga:
1 dhome ndenje dhe gatimi
2 dhoma gjumi
1 tualet
1 ballkon.

Kompleksi ofron gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
I pa banuar me pare.

Per me shume informacion me kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address