Me qera 350 € / ne muaj

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE UNAZE TE RE!

Unaza e Re, Tirane

  • 61 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 2 Shikime
  • 04/04/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Japim me qira apartament 1+1 ne Unaze te Re!

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor afer kompleksit Green City!

Organizohet nga:
1 dhome ndenje dhe gatimi
1 dhoma gjumi
1 tualet
1 ballkon.

Kompleksi ofron gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacion me kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address