Per shitje 270,000 €

SHESIM TOKE NE FUSHE PREZE BUZE RRUGES KRYESORE PRANE DOGANES!

Fushe Preze, Tirane

  • 4080 m2
  • 16/08/2023
Shperndaj
Pershkrimi

Shesim toke ne Fushe Preze buze rruges kryesore prane Doganes se Tiranes.

Toka ka nje siperfaqe prej 4080 m2 .

Mundesi shfytezimi si biznes duke qene qe eshte ne nje zone industriale dhe ndodhet buze rruge.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address