Per shitje 160,000 €

Apartament 1+1 modern për shitje tek Komuna e Parisit, me pamje të mrekullueshme të Kopshtit Botanik!

Komuna e Parisit, Tirane

  • 55 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 9 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Përshkrimi i mëposhtëm ofron një pasqyrë të detajuar dhe të përmbledhur të apartamentit modern në dispozicion për shitje në një nga zonat më të preferuara të qytetit.

♦Përshkrimi:
Ky apartament 1+1 i organizuar me kujdes është ndërtuar me stil nga një arkitekt, ofrues i një harmonie të kujdesshme të ngjyrave dhe përdorimit të dritës natyrale. Gjithashtu, përfiton nga një orientim i përshtatshëm Jug-Lindje, duke siguruar ndriçim të shkëlqyer dhe pamje të mrekullueshme drejt Kopshtit Botanik.

♦Karakteristikat kryesore:

•Planimetria: Përfshin një dhomë ndenje, ambientin e ngrënies, një kuzhinë moderne, një dhomë gjumi dhe një tualet.
•Siperfaqja: Bruto 55 m2, Neto 50 m2.
•Pozicioni: Gjendet në katin e 5-të të një pallati të ri me ashensor.
•Statusi: Apartament i ri dhe i pa banuar më parë, i sapo investuar.
•Certifikimi: Disponon certifikatë pronësie.

♦Përshkrimi shtesë:
Ky apartament përfshin detaje të kujdesura të dizajnit modern, duke ofruar një ambient të qetë dhe të relaksueshëm për banorët e tij. Në mënyrë të veçantë, përdorimi i dritës natyrale dhe pamjet e jashtëzakonshme të Kopshtit Botanik bëjnë këtë pronë tërheqëse për ata që kërkojnë një jetesë urbane me një lidhje të fortë me natyrën.

♦Çmimi dhe informacioni për kontakt:
Çmimi për këtë apartament të veçantë është 160,000 euro. Për më shumë informacion dhe për të organizuar një vizitë personale, ju lutemi të na kontaktoni në numrin e mëposhtëm.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address