Per shitje 198,000 €

VASIL SHANTO. APARTAMENT 2+1 PER SHITJE

Vasil Shanto, Tirane

  • 88 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 6 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Perball shkolles Vasil Shanto ne nje pallat te ri me ashensore shitet apartament 2+1.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensore.

Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i RI
• 1 Ashensor

• Kati 3
• Sipërfaqe: 88 M2

• Kubaturë e Mire Organizuar

• Orientim: Jug-Perëndim

• Dritë Natyrale në çdo ambient
• Me HIPOTEKË

Organizimi:

• Korridor Shpërndarës

• Salloni i Ndënjes

• Ambient Gatimi Inkaso
• Ambient Ngrënie

• 2 Dhoma Gjumi

2 Tualete Inkaso me dush (te dy me dritare)

• 1 Ballkon

Detaje të Tjera:

• i Sapo Arreduar
• Projektuar me Arkitekt

• Totalisht i Mobiluar
• Rrjet Elektrik-Hidraulik i Ri
• Sistem Multi-Strad

• Sistem Kondicionimi Inverter Multi-Split
• Parket AC5
• Tavan i Varur
• Ndriçim Led

• Dyer të Reja
• Dritare Duralumin Plastik Dopjo Xham me gaz

✅ Apartamenti ndodhet në zonë të preferuar për Banim në Kryeqytet, me akses direkt në të gjitha rrugët kryesore të Tiranës, ideale per banim dhe inv.estim


Për një vizit në pronë më kontaktoni ❗

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address