Per shitje 780,000 €

VLORE SHESIM 3 PENTHOUSE TEK HOTEL PARTNER

Lungomare, Vlore

  • 597 m2
  • 6 Dhoma gjumi
  • 6 Tualete
  • 3 Kuzhine
  • Kati 12
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Tek hotel partner, shesim 3 penthouse me verande

Penthouse 1
- Me siperfaqe totale 260.63 m2
- Siperfaqe neto 133.03 m2S.
- Siperfaqe Verande 110.73 m2
- Siperfaqe e perbashket 16.87 m2.
Penthouse 2
- Me siperfaqe totale 151.42 m2
- Siperfaqe neto 48.75m2S.
- Siperfaqe Verande 102.67 m2
- Siperfaqe e perbashket 0 m2.
Penthouse 3
- Me siperfaqe totale 184.56 m2
- Siperfaqe neto 82.39 m2S.
- Siperfaqe Verande 91.72 m2
- Siperfaqe e perbashket 10.45 m2.

Ndodhet ne katin e 12 (te fundit) te nje pallati te ri dhe apartamentet jane te sapo ndertuar, te pabanuara me pare te sapo investuar.

Me orientim nga 360 grade, apartamenti ndodhet tek Hotel PARTNER VLORE

Organizohet ne:

Penthouse 1
- Ambient ndenje se bashku me kuzhine,
- 3 Dhoma gjumisebashku me tre tualete,
- 1 SUPER verande!

Penthouse
- Ambient ndenje se bashku me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumisebashku me dy tualete,
- 1 SUPER verande!

Penthouse 3
- Ambient ndenje se bashku me kuzhine,
- 1 Dhoma gjumisebashku me 1 tualete,
- 1 SUPER verande!

Mundesi IDEALE per INVESTIM!
Apartamenti ofron pamje nga stadiumi, te qytetit te Vlores te vijes bredgetare te Vlores, gjithashtu ofron cilesine dhe standartet me te mira ndertimore dhe arkitekturore.

Per me shume informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address