Per shitje 146,000 €

SHESIM APARTAMENT NE UJE TE FTOHTE ME PAMJE NGA DETI, VLORE

Uji I Ftohte, Vlore

  • 63 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 4
  • 4 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

SHESIM APARTAMENT NE UJE TE FTOHTE ME PAMJE NGA DETI, VLORE


Shesim apartament me pamje totalisht nga detI

- Me siperfaqe totale 63.43 m2


Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ne ndertim i cili perfundon ne vitin 2024.
Apartamenti ka orientim perendim.

Organizohet ne:
-1 Ambient ndenje se bashku me kuzhine,
- 1 Dhome gjumi,
- 1 Tualet
- ballkon

Mundesi IDEALE per INVESTIM!
Apartamenti ofron pamje piktoreske te vijes bredgetare te Vlores, gjithashtu ofron cilesine dhe standartet me te mira ndertimore dhe arkitekturore.

Per me shume informacion apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address