Me qera 1,600 € / ne muaj

QIRA, APARTAMENT PREMIUM 2+1+2 me POST PARKIMI ‼️

Kompleksi Delijorgji, Tirane

  • 116 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 3
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Informacion mbi Apartamentin: 

▪︎ Ndërtim i Ri (Viti 2023)

▪︎ Kati 3

▪︎ me Ashensor 

▪︎ Sipërfaqe: 116 m2 

▪︎ Kubaturë e Rregullt 

▪︎ Orientim: Lindje
▪︎ Post Parkimi (pranë Ashensorit)

▪︎ Kusht Kontrat Noteriale

Organizimi: 

▪︎ Koridor shpërndarës
▪︎ Sallon i bollshëm 

▪︎ Kuzhinë inkaso 

▪︎ 2 Dhoma gjumi (e çiftit me Tualet) 

▪︎ 2 Tualete Inkaso
▪︎ Ballkon i Bollshëm

Detaje te tjera:
▪︎ Investim i Ri
▪︎ Arreduar me Arkitekt
▪︎ Mobilim te VIP SALOTI
▪︎ Elektroshtëpiaket Marka MIELE

▪︎ Parket

▪︎ Kuzhina Inkaso
▪︎ Lavastovilje

▪︎ Tualetet inkaso 

▪︎ Sistem kamerash në hyrje 

▪︎ 3 SMART TV 4K
▪︎ Krevatet e fëmijëve Treçereksh

▪︎ Sistem Kondicionimi Chiller Inverter A++

▪︎ Tavane gipsi 

▪︎ Ndricim led
▪︎ Dritare Triplex Termo-Akustike

✅ Apartamenti ndodhet në Kompleksin më të preferuar për Banim në Tiranë, zonë e qetë dhe shumë e aksesueshme.

Për një vizit në apartament më kontaktoni ❗️

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address