Me qera 400 € / ne muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1 + 1 NE RRUGEN MINE PEZA

Rruga Mine Peza, Tirane

  • 52 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 35 Shikime
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira apartament 1 + 1 ne Rr "Mine Peza" ne nje nga zonat e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Ndodhet ne katin e 1-re banim, ne nje pallat 5-katesh.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Lirohet ne fund te muajit gusht.

Per me teper informacion na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address