Me qera 550 € / ne muaj

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK FUSHA AVIACIONIT !

FUSHA AVIACIONIT. PALLATI I TELEBINGOS, Tirane

  • 80 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 36 Shikime
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Japim apartament 2+1 per qira tek fusha aviacionit. Zona ofron te gjitha facilitetet.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te mireadministruar me anshensor ne katin e 3 -te.

Organizohet ne:

- Sallon dhe kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- 1 Tualet
- Ballkon
- Kati i 3-te
- I mobiluar
-Cmimi eshte neto

Per me shume info. dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address