Me qera 500 € / ne muaj

JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA, TEK NISHERAKU

shefqet musaraj, Tirane

  • 120 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 1 Shikime
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet ambient Komercial me qira afer Nisherakut, rruga Shefqet Musaraj
Ambienti organizohet ne forme dublex, ka siperfaqe totale 120m2

Organizohet nga 3 ambiente te ndara dhe 2 tualete. Eshte i pershtatshem per creperi ose pizzeri, market, mundesi per shfrytezim ambient zyre, klinika & laboratore mjekesore/dentare/fizioterapie etj.
Ambienti ofrohet i pa mobiluar per tu mobiluar me pas nga vete klientet sipas kerkesave perkatese.
Lokacioni eshte mjaft i favorshem per zhvillimin e biznesit tuaj!

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Kontaktoni pronarin

office-address