Me qera 6,500 € / ne muaj

JEPET ME QERA KATI 1 KOMERCIAL BUZE RRUGES DRITAN HOXHA,LAPRAKE

Laprake, Tirane

  • 950 m2
  • Kati 1
  • 2 Shikime
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrohet me qera ambjent komercial ne zonen e Laprakes, i pozicionuar ne katin 1-re komercial, te nje objekti buze rruges kryesore me mundesi te larte reklamimi dhe vizibiliteti.

Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 950m2 ,dhe eshte i gjithi i sapoinvestuar , i organizuar ne open space me mundesi pershtatjeje per biznese te tipologjive te ndryshme si zyra kompanie, call center, dyqane komerciale etj.

I pozicionuar ne nje nga rruget kryesore hyrese/dalese te qytetit prane te gjitha faciliteteve , ky ambjent perben ine mundesi te mire per zhvillimin e biznesit tuaj.

Per me shume info, na kontaktoni

Kontaktoni pronarin

office-address