Me qera 1,400 € / ne muaj

LAPRAK, JAPIM AMBIENT PER QIRA!

Laprake, Tirane

  • 150 m2
  • 5 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 1 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Japim ambient komercial per qira ne Laprak.
Ambienti ndodhet ne katin e pare me siperfaqe 150m2, dhe ka 100m2 oborr me nje lokacion perfekt.
Per momentin eshte kopesht i paisur me te gjitha materialet e nevojshme.

Ambienti organzohet ne:
- Koridor shperndares
- Ambint i gatimit
- 4 ambiente pune
- 1 tualet
- 1 oborr me kend lojrash

Per me shume informacion dhe nje vizit ne prone na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address