Me qera 380 € / ne muaj

Qera, Pjesë Vile 1+1, Laprakë, Tiranë - 380€ | 65 m²

Laprakë, Tirane

  • 65 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 19 Shikime
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Të dhëna mbi Shtëpinë :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● Dhomë Gjumi
● Tualet
● Kati 1
● 65 m2

Cilësime të tjera:
Shtëpia ndodhet në katin 1 të një shtëpie private dhe është plotësisht e mobiluar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address