Per shitje 103,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1 ME MUNDESI KONVERTIMI SI DUPLEX

Selite, Tirane

  • 74 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 13
  • 7 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Informacion mbi Apartamentin:

• Ndërtim i Ri
2024
• Kati i 13-të 

• Sipërfaqe Bruto: 73.72 M2
• Sipërfaqe Neto: 63.62 M2

• Orientim: Veri-lLindje
• Prona eshte ne ndertim e siper.

Organizimi: 

• Korridor Shpërndarës

• Sallon Ndënjie

• Ambient Gatimi
•1 Dhoma Gjumi 

• Tualet Inkaso

• Ballkon

Detaje të Tjera: 

• Parket
•Sistem Kondicionimi Multisplit
• Dritare Dopio Termo-AkustikeVendodhja ku ndodhet apartamenti është nga më të qetat e të preferuarat për jetuar ne Tirane.
Nje kompleks i cili eshte i preferuar dhe vertet cilesor per ate cfare i ofron banoreve per te jetuar.
Apartamenti ka nje planimetri te shfrytezueshme dhe mund te konvertohet si duplex per shkak te lartesis se tij 4.7metra te larte.
Vendodhja e ketij apartamenti eshte nje nga zona me te frekuentuara nga ekipet e futbollit dhe kjo i jep vlere per shkak te facilitetit te akademise se futbollit te klubit KF Tirana per investim ne pjesen e qirase ose Airbnb-s
Për një vizitë në apartament më kotaktoni 0698868169❗️

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address