Per shitje 85,000 €

SHITET APARTAMENT 1 + 1 NE SELITE

Selite, Tirane

  • 60 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 6 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Tek rruga Irfan Tomini, ofrojme apartament 1+1 per shitje Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, pasi ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te rehatshme.


Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues

Apartamenti ka siperfaqe: 60 m2

Organizohet ne:
1 sallon ndenje
1 dhome gjumi
1 tualet
Orientimi Jug - Perendim

Zgjedhje fantastike per banim ose investim.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address