Per shitje 25,000 €

BIZNES NE SHITJE (FAST FOOD) , KOMUNA E PARISIT, TIRANE!

Rruga "Robert Shvarc", Tirane

  • 50 m2
  • 1 Tualet
  • 6 Shikime
  • 24/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ne shitje biznesi (fast food), i vendosur buze rruges kryesore tek Komuna e Parisit.
Ambient jepet i arreduar, totalisht funksional me nje klientel te ngritur prej vitesh.
Disponon:
-Ambientin e banakut
-Open space ku jane te vendosura tavolinat
-1 Tualet
-Fasade xhami, buze rruges kryesore
Me nje siperfaqe prej 50 m2.
Vendosur ne nje zone me levizshmeri te larte, mundesi ideale investimi.

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address