Per shitje 190,000 €

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, UJI I FTOHTE!

Rruga e Konomojave, Vlore

  • 76 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 2 Shikime
  • 29/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nga toka te nje pallati 4-katesh me ashensor.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhinen,1 tualet dhe 1 ballkon.
Eshte i miremobiluar dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode.
Mundesi parkimi prane pallatit.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion apo shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address