Per shitje 248,100 €

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE , VLORE !!

Rruga e Konomojave, Vlore

  • 83 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 1 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE , VLORE !!
Projekti më i ri bashkëkohor pranë zonës së Ujit te Ftohtë në Vlorë
Aartamenti do të jetë pjese e një kompleksi rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroje trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit,

Pikërisht vendndodhja ku pozicionohet kompleksi e bën atë të jetë shumë atraktiv për nga vetë mundësia lidhëse me plazhin dhe me Lungomaren e Vlores
Informacion mbi kompleksin:
● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi.
Këtu perfshihen godina banimi dhe shrbimi 5 kate me 2 kate parkim nën tokë
● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse.
● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur
● Pishine dhe palester
● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij.
● Fasadë me termoizolim dhe tullë dekorative për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga
atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi.
● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues.


► Tipologjitë e Apartamenteve në komples janë si më poshtë:
Apartament eshte i pozicionuar ne katin e pese banim me sipërfaqe 83 m2 ,kati 5-te banim.

► Cmimi 3000 Euro/m2

Për më shumë informacion na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address