Per shitje 280,000 €

APARTAMENT 2+1+ GARAZH PER SHITJE,TEK RRUGA DHIMITER KONOMI!

Rruga e Konomojave, Vlore

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 1 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nga toka te nje pallati 5-katesh me ashensor.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhinen,1 tualet dhe 1 ballkon.
Eshte i mobiluar dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode.
Mundesi parkimi 2 makina ne garazh.Ndodhet ne nje zone te preferuar per banim.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion apo shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address