Me qera 550 € / ne muaj

Apartament 1+1 për Qera tek Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Rr. "Beniamin Kruta", Tirane

  • 55 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 14 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qera apartament modern, i ndodhurt në një zonë të favorshme tek Ish Fusha e Aviacionit, shumë pranë rrugës Dritan Hoxha, në katin e gjashtë të një ndërtese të re 12-katëshe. I orientuar nga jugu, apartamenti ofron dritë natyrale, pothuajse gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pabanuar më parë dhe i mobiluar totalisht. Të gjitha mobiljet dhe elektroshtëpiaket janë të reja. Sipërfaqe totale 55 m². Ndodhet në një zonë me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë si: spitali, shkolla, supermarket, farmaci etj. Me akses te shpejtë në autostradë dhe në qendrën e qytetit. Ndërtim i vitit 2023.
*Disa punime janë akoma duke u kryer.
Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address