Me qera 650 € / ne muaj

Apartament 2+1 për Qera tek Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Rr. "Beniamin Kruta", Tirane

  • 73 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 9
  • 1 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qera apartament modern, tek Ish Fusha e Aviacionit, shumë pranë rrugës Dritan Hoxha. I ndodhur katin e nëntë, të një ndërtese 12-katëshe, apartamenti ofron pamje qetësuese. Ndërtim i vitit 2023. Apartamenti është i pabanuar më parë dhe i mobiluar totalisht. Të gjitha mobiljet dhe elektroshtëpiaket janë të reja. Sipërfaqe totale 73 m². Ndodhet në një zonë me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë si: spitali, shkolla, supermarket, farmaci etj. Me akses të shpejtë në autostradë dhe në qendrën e qytetit.
*Disa punime janë akoma duke u kryer.
Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address