Me qera 1,200 € / ne muaj

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 PER ZYRA NE VASIL SHANTO!

Vasil Shanto, Tirane

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 2
  • 30/10/2023
Shperndaj
Pershkrimi

Japim me qira apartament 1+1 per zyra ne Vasil Shanto!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte.

• Sipërfaqja neto është 100 m2
• Zyra përbëhet nga 2 ambiente pune
• Ka 1 tualet dhe 2 ballkon me pamje nga rruga kryesore
• Ideale për biznese të ndryshme
• Jepet bosh

Për më shumë informacion, na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address