Shtepi me qera dhe apartamente me qera te lira ne Durres 2+1

Rezultate: 77

APARTAMENT 2+1 ME GARAZH TE REZIDENCA "WHITE HILL" DURRES , PER QIRA!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor te ndertuar viteve te fundit. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje me kuzhine , dy dhoma gjumi , nje tualet, nje ballkon dhe nje garazh. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar deri ne detaje ka pamje anesore deti dhe pamje nga pishina. Zona dhe rezidenca ne te cilen ndodhet ky apartament eshte nje vlere e shtuar pasi i ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode . Preferohet te jepet per qira afatgjata. Apartamenti eshte i lire nga 4 shtatori 2024. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kotaktoni!

1,000 € / ne muaj
23/07/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera ne Durres 2 + 1 » Rezidenca "White Hill", Durres

Qira, Apartament 2+1, Shkembi i Kavajes, Durres

Qira, Apartament 2+1, Shkembi i Kavajes, Durres Apartamenti ofron mobilim shume te mire, ka ndricim natyral. Eshte nje opsion i pershtatshem per te jetuar, ndodhet ne nje pallat me ashensor dhe mirembajtje. Apartamenti eshte vije e pare me detin, te cilin e ben kete apartament terheqes dhe shume te deshiruar per te jetuar. Detaje mbi pronen: • Siperfaqja neto: 94 m2 • 1 Dhomë ndenjie+ kuzhine • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • Ballkon • Kati: 5 Specifikime te tjera • Vije e pare me detin • Ndricim natyral • Kubaturë e rregullt • Zone shume e preferuar per banim • I mobiluar • Ashensor Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

400 € / ne muaj
25/06/2024
 • 94 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera ne Durres 2 + 1 » BLUE MARINE, Durres

APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI TEK WHITE HILL, CURRILA!

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete tek Rezidenca White Hill ne Currila, Durres. Ky apartmant eshte i tipologjise 2+1, ku dhoma e ndenjes dhe te dyja dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon me pamje deti. Ka nje siperfaqje totale prej 119 m2 dhe te brendshme 105 m2. Eshte totalisht i investuar, me arredim cilesor e modern. Ne cdo moment te dites ka nje ndricim natyral dhe pamje relaksuese te bregdetit Adriatik. Apartamenti ndodhet gjithashtu shume prane zones se Vollges, duke ofruar mundesine e nje jetese te qete e teper komode, shume prane qendres se qyetetit te Durresit. Apartamenti jepet me qira afatgjate duke filluar nga data 1 shtator 2024. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

1,200 € / ne muaj
24/05/2024
 • 119 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera ne Durres 2 + 1 » Currila, Durres

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 (+2BALLKONE) TOTALISHT I MOBILUAR QENDER DURRES!

Jepet me qira Apartament 3+1+2 me 2 ballkone ne qender te durresit prane pallatit te sportit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Apartamenti ka Siperfaqe 128m2 totale dhe organizohet ne nje koridor qe shperndan ambjentet, Salloni i ndenjes + Kuzhina e gatimit, tre dhoma gjumi, 2tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte totalisht i arreduar, me mobilim bashkohor dhe te pershtatshem per nje familje, pasi ndodhet ne nje zone te pershtatshme e cila ju ofron facilitete prane. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kotaktoni!

500 € / ne muaj
24/05/2024
 • 128 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera ne Durres 2 + 1 » pallati sportit, Durres

Kur kërkoni për shtepi me qera ne Durres është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne ofrojme opsione te ndryshme 2+1.

office-address