Shtepi ne shitje dhe apartamente ne Durres

Rezultate: 1579

PAPAFINGO 3+1+2+ VERANDE ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI KAVAJES PER SHITJE !

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit te nje godine 10 kateshe me ashensor dhe me administrim ne zonen e Shkembit te Kavajes, Durres. Organizohet nga nje dhome ndenje e madhe se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon me pamje deti dhe gjithashtu nje verande serish me pamje deti. Papafingo eshte e restauruar totalisht me punime cilesore si: dyer dritare te jashtme plastike dopio-xham dhe me izolim akustik, tavane te varura me spote dhe led, pllaka cilesore dhe elektrike e hidraulike cilesore. Pamja e detit gjithashtu ja rrit vleren kesaj papagingoje e cila ndodhet vetem 120metra larg nga deti. Prona disponon 122m2 te brendshme ne certifikate, 15m2 ambient te perbashket dhe 78m2 verande, dokumentacioni eshte i rregullt dhe i gatshem per shitje ! Per me teper informacion apo per nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni !

190,000 €
20/07/2024
 • 215 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Shkembi Kavajes, rruga dytesore, Durres ALB, Durres

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Apartamenti disponon siperfaqje te brendshme prej 68.70m2 dhe siperfaqje totale 77.85m2 te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar ne zonen e Shkembit te Kavajes, vetem 150 meter nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode. Mundesi e mire investimi qofte per pushim ose per t'a punuar me qira ditore. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

75,000 €
20/07/2024
 • 78 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Shkembi i Kavajes, Durres

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti eshte i tipologjise 1+1 dhe organizohet nga nje korridor hyres i cili ben shperndarjen,nje dhome gjumi, ambjenti i ndenjes sebashku me kuzhinen dhe nje ballkon. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nderteses pa ashensor dhe ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar nga pushuesit dhe nga vendasit, zona eshte e banuar gjate gjithe vitit dhe ndodhet 200 metra nga deti. Apartamenti ka orientim te favorshem perendim dhe ka drite natyrale gjate gjith kohes. • Sipërfaqe e brendshme: 62.18 m² • Sipërfaqe totale: 68 m² Ideal për ata që kërkojnë një banesë pranë detit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni!

68,000 €
19/07/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

APARTAMENT 2+1 TEK RESIDENCA MAGNET NE GOLEM,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim me ashensor ne Residencen prestigjoze Magnet ne Golem. Disponon 68.3 m2 totale dhe 60.5 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje deti orientim Veri-Perendim.Ne kompleksin Magnet nje rendesi e madhe eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi , hapesira per shetitore e argetimi, duke menduar per te gjitha moshat,parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi. Ndertimi eshte ne faze grope dhe po kryhen punime teper cilesore me standarte europiane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

109,600 €
18/07/2024
 • 88 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

APARTAMENT 2+1 TEK RESIDENCA MAGNET NE GOLEM,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim me ashensor ne Residencen prestigjoze Magnet ne Golem. Disponon 68.3 m2 totale dhe 60.5 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje deti orientim Veri-Perendim.Ne kompleksin Magnet nje rendesi e madhe eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi , hapesira per shetitore e argetimi, duke menduar per te gjitha moshat,parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi. Ndertimi eshte ne faze grope dhe po kryhen punime teper cilesore me standarte europiane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

118,400 €
18/07/2024
 • 88 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

APARTAMENT 2+1 TEK RESIDENCA MAGNET NE GOLEM,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim me ashensor ne Residencen prestigjoze Magnet ne Golem. Disponon 68.3 m2 totale dhe 60.5 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje deti orientim Jug-Perendim.Ne kompleksin Magnet nje rendesi e madhe eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi , hapesira per shetitore e argetimi, duke menduar per te gjitha moshat,parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi. Ndertimi eshte ne faze grope dhe po kryhen punime teper cilesore me standarte europiane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

118,400 €
18/07/2024
 • 88 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

APARTAMENT 1+1 TEK RESIDENCA MAGNET NE GOLEM,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim me ashensor ne Residencen prestigjoze Magnet ne Golem. Disponon 68.3 m2 totale dhe 60.5 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim Jug.Ne kompleksin Magnet nje rendesi e madhe eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi , hapesira per shetitore e argetimi, duke menduar per te gjitha moshat,parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi. Ndertimi eshte ne faze grope dhe po kryhen punime teper cilesore me standarte europiane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

85,370 €
18/07/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

APARTAMENT 1+1 TEK RESIDENCA MAGNET NE GOLEM,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim me ashensor ne Residencen prestigjoze Magnet ne Golem. Disponon 68.3 m2 totale dhe 60.5 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim Jug.Ne kompleksin Magnet nje rendesi e madhe eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi , hapesira per shetitore e argetimi, duke menduar per te gjitha moshat,parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi. Ndertimi eshte ne faze grope dhe po kryhen punime teper cilesore me standarte europiane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

85,370 €
18/07/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

APARTAMENT 1+1 TEK RESIDENCA MAGNET NE GOLEM,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim me ashensor ne Residencen prestigjoze Magnet ne Golem. Disponon 68.3 m2 totale dhe 60.5 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim Jug.Ne kompleksin Magnet nje rendesi e madhe eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi , hapesira per shetitore e argetimi, duke menduar per te gjitha moshat,parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi. Ndertimi eshte ne faze grope dhe po kryhen punime teper cilesore me standarte europiane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

85,370 €
18/07/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

APARTAMENT 1+1 TEK RESIDENCA MAGNET NE GOLEM,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim me ashensor ne Residencen prestigjoze Magnet ne Golem. Disponon 68.3 m2 totale dhe 60.5 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim Jug.Ne kompleksin Magnet nje rendesi e madhe eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi , hapesira per shetitore e argetimi, duke menduar per te gjitha moshat,parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi. Ndertimi eshte ne faze grope dhe po kryhen punime teper cilesore me standarte europiane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

85,370 €
18/07/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

APARTAMENT 1+1 TEK RESIDENCA MAGNET NE GOLEM,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim me ashensor ne Residencen prestigjoze Magnet ne Golem. Disponon 72.7 m2 totale dhe 64.4 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim Veri-Lindje.Ne kompleksin Magnet nje rendesi e madhe eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi , hapesira per shetitore e argetimi, duke menduar per te gjitha moshat,parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi. Ndertimi eshte ne faze grope dhe po kryhen punime teper cilesore me standarte europiane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

90,870 €
18/07/2024
 • 73 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

APARTAMENT 1+1 TEK RESIDENCA MAGNET NE GOLEM,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim me ashensor ne Residencen prestigjoze Magnet ne Golem. Disponon 72.7 m2 totale dhe 64.4 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim Veri-Lindje.Ne kompleksin Magnet nje rendesi e madhe eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi , hapesira per shetitore e argetimi, duke menduar per te gjitha moshat,parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi. Ndertimi eshte ne faze grope dhe po kryhen punime teper cilesore me standarte europiane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

90,870 €
18/07/2024
 • 73 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

APARTAMENT 1+1 TEK RESIDENCA MAGNET NE GOLEM,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim me ashensor ne Residencen prestigjoze Magnet ne Golem. Disponon 68.3 m2 totale dhe 60.5 m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje dhome ndenje +kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim Veri.Ne kompleksin Magnet nje rendesi e madhe eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret duke lene hapesira relaksi , hapesira per shetitore e argetimi, duke menduar per te gjitha moshat,parkimi eshte vendosur nentoke, duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi. Ndertimi eshte ne faze grope dhe po kryhen punime teper cilesore me standarte europiane. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

85,370 €
18/07/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Durres » Golem, Durres

Shtepi ne shitje dhe apartamente ne Durres

office-address