Shtepi ne shitje dhe apartamente ne shitje te lira ne Durres 1+1

Rezultate: 992

APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TE RROTA E KUQE , PLAZH PER SHITJE !

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje godine 5 kateshe ne vije te pare me detin dhe me pamje nga deti tek rrota e kuqe . Organizohet nga 1 korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne 1 dhome ndenje + kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem me pamje nga deti . Fale orientimit te tij te favorshem Jug-Lindje e ben qe ky apartament te kete drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites . Ndodhet ne nje nder pallatet me cilesore ne zonen e plazhit pa demtime nga termeti dhe teper i mirembajtur . Zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe komode ose mund te shihet gjithashtu si nje mundesi e shkelqyer investimi pasi afersia me detin dhe pamja nga deti qe apartamenti disponon e ben nje prone teper te kerkuar nga kliente te ndryshem . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

110,000 €
23/07/2024
  • 72 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Durres 1 + 1 » Lagja 13 Plazh Rrota e Kuqe, Durres

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

Apartamenti disponon siperfaqje te brendshme prej 68.70m2 dhe siperfaqje totale 77.85m2 te cilet organizohen ne korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar ne zonen e Shkembit te Kavajes, vetem 150 meter nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode. Mundesi e mire investimi qofte per pushim ose per t'a punuar me qira ditore. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

75,000 €
20/07/2024
  • 78 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Durres 1 + 1 » Shkembi i Kavajes, Durres

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

Apartamenti eshte i tipologjise 1+1 dhe organizohet nga nje korridor hyres i cili ben shperndarjen,nje dhome gjumi, ambjenti i ndenjes sebashku me kuzhinen dhe nje ballkon. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nderteses pa ashensor dhe ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar nga pushuesit dhe nga vendasit, zona eshte e banuar gjate gjithe vitit dhe ndodhet 200 metra nga deti. Apartamenti ka orientim te favorshem perendim dhe ka drite natyrale gjate gjith kohes. • Sipërfaqe e brendshme: 62.18 m² • Sipërfaqe totale: 68 m² Ideal për ata që kërkojnë një banesë pranë detit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni!

68,000 €
19/07/2024
  • 68 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Durres 1 + 1 » Golem, Durres

Kur kërkoni për shtepi ne shitje ne Durres është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne ofrojme opsione te ndryshme 1+1.

office-address