Shtepi ne shitje dhe apartamente ne shitje te lira ne Durres 2+1

Rezultate: 399

APARTAMENT 2+1 NE PLAZH DURRES,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimi te nje pallati te ri me ashensor ne Plazh Durres prane Vila Koral. Disponon 103.5 m totale dhe 91.5 m te brendshme te cilat organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i bollshem. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone e preferuar per banim dhe per pushime ku ofron te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte bashkohore dhe shitet si eshte. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni!

123,000 €
16/07/2024
 • 104 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Durres 2 + 1 » Prane Vila Koral, Durres

APARTAMENT 2+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banimi te nje pallati te ri me ashensor ne Plazh Iliria. Disponon 84.8m2 totale dhe 75m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje + kuzhine ,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i bollshem.Apartamenti eshte i sapo restauruar me dyer,dritare,hidrosanitare te reja dhe parket. Apartamenti ndodhet ne nje zone tejet te pelqyeshme per banim pasi te ofron te gjitha mundesite dhe fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

110,000 €
15/07/2024
 • 85 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Durres 2 + 1 » Plazh Iliria lagja 13, Durres

APARTAMENT 2+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES,PER SHITJE!

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banimi te nje pallati te ri me ashensor ne Plazh Iliria. Disponon 85.1m2 totale dhe 75.3m2 te brendshme te cilat organizohen ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje + kuzhine ,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i bollshem.Apartamenti eshte i sapo restauruar me dyer,dritare,hidrosanitare te reja dhe parket. Apartamenti ndodhet ne nje zone tejet te pelqyeshme per banim pasi te ofron te gjitha mundesite dhe fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

125,000 €
15/07/2024
 • 85 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Durres 2 + 1 » Plazh Iliria lagja 13, Durres

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje Vila ka një sipërfaqe parcele prej 245 m2, sipërfaqe fizike 121 m2, sipërfaqe verande 17.5 m2, sipërfaqe oborri 175.69 m2 Kati përdhe organizohet në një sallon ndenjie, ambient gatimi dhe ngrenie, tualet dhe verandë Kati i parë organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit. Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. Ofron facilitete te ndryshme si Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. Me Marinën më të madhe Rezidenciale në Shqipëri me mbi 200 vendparkime mjetesh lundruese. Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min Cmimi i shitjes 380000 euro

380,000 €
06/07/2024
 • 175 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Durres 2 + 1 » Turquoise Marina, Durres

Shitet Super Apartament 2+1,tek Stacioni i Treni, Durres

Shitet, Apartament 2+1,tek Stacioni i Trenit, Durres. Apartament modern dhe i rehatshem, me nje siperfaqe prej 109m2, ndricim natyral dhe pamje fantastike te qytetit me nje ballkon te bollshem. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 kuzhine e pajisur plotsisht dhe nje sallon i hapur. Detaje mbi pronen: • Siperfaqja totale: 120m2 • Siperfaqja neto: 109m2 • 1 Dhome ndenje • 1 Kuzhine • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • Kati: 11 jo i fundit Specifikime te tjera: • Ndertim i ri • Ashensor • Administrim • Zone e preferuar per banim • Ndricim natyral • Me dokumentacion te rregullt hipotekor Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

100,000 €
06/07/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Durres 2 + 1 » Stacioni i Trenit, Durres, Durres

Apartament 2+1+2 Per Shitje, Ne Porto Lalez, Durres

Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ne ndertim me vendodhje ne Porto Lalez, Durres. Në një vend strategjik në plazhin e Gjirit të Lalezit, është projekti më i madh i këtij lloji, jo vetëm në Shqipëri por edhe në rajonin e Ballkanit. Ka nje siperfaqe totale prej 122,94 m2 nder te cilat 107,3 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe me siperfaqe verande 106 m2. Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, 1 dhome gjumi, 1 tualet, koridor, verande. Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 6 kate mbi toke dhe 1 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me ne te zhvillim ne zonen bregdetare te Durrsit. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

350,000 €
03/07/2024
 • 123 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Durres 2 + 1 » Hamallaj, Durres

Shitet Apartament 2+1,Tek Shkembi i Kavajes, Durres

Shitet, Super Apartament 2+1 tek Shkembi i Kavajes. Apartamenti ndodhet nga krahu i shinave siper rruges dhe shume prane mbikalimit, ka nje mobilim te ri i gatshem per banim, eshte nje opsion ideal per pushime apo per banim. Apratamenti do te shitet i mobiluar si ne foto. Detaje mbi pronen: •Siperfaqe totale:100m2 •Siperfaqja neto: 52m2 •Siperfaqja e verandes: 40m2 •1 Dhome ndenje+kuzhine •2 Dhoma gjumi •1 Tualet •2 Ballkon •Kati: 7 Specifikime te tjera: •Ashensor •Pallat i Ri •Me dokumentacion te rregullt hipotekor •150 meter larg detit. Nje mundesi e shkelqyer investimi por edhe nje opsion ideal per shpi pushimi, zona i ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode... Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

75,000 €
01/07/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Durres 2 + 1 » Shkembi kavajes, Durres

Kur kërkoni për shtepi ne shitje ne Durres është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne ofrojme opsione te ndryshme 2+1.

office-address