Alpha Real Estate A2

Alpha Real Estate A2

Tirane Rruga Frederik Shiroka

Pronat e mia

Totali: 18
Apartament
89,000 €

Apartament

  • 2
  • 2
  • 105 m2
  • 03 prill 2026

Apartament Për shitje » Rruga Roma, Kamez

Shitet Apartament 2+1 ne ndertim ne Kamez prane Rrethit te Ullirit Siperfaqe 105m ,kati 3 , Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete . Cmimi 850 euro/m , mundesi pagese me keste Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Apartament per Zyra
1,300 € / në muaj

Apartament per Zyra

  • 2
  • 2
  • 100 m2
  • 31 mars 2026

Apartament Me qera » Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane

Jepet me Qira Apartament per Zyra ne Spring Residence prane Universitetit Mesdhetar Siperfaqe 100m , 3 ambinete pune Cmimi 1300 euro/muaj neto

Dyqan
50,000 €

Dyqan

  • 1
  • 25 m2
  • 26 mars 2026

Dyqan Për shitje » Fresk, Tirane

Shitet Ambjent Biznesi ne Fresk prane Spar, SIperfaqe 25m , aktualisht i lene me qera . Cmimi 50000 euro Mundesi edhe kembim me makine me vlere 15 mije euro

Apartament
247,000 €

Apartament

  • 2
  • 2
  • 137 m2
  • 23 mars 2026

Apartament Për shitje » Rruga Hamdi Garunja, Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne Kompleks ne ndertim prane Liqenit te Thate , Rruga Hamdi Garunja Siperfaqe 137 m , Organizimi: sallon dhe amjent gatimi me drite, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, korridor shperndares Cmimi okazion 1800 euro/m Mundesi edhe per kembim me makine Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Apartament 2+1
157,000 €

Apartament 2+1

  • 2
  • 2
  • 90 m2
  • 19 mars 2026

Apartament Për shitje » Rruga Xhelal Çupi, Tirane

Shitet Apartament 2+1 prane Fakultetit Ekonomik Rruga Xhelal Cupi , Siperfaqe 90m, kati 7 i fundit Cmimi 157000 euro Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Apartament me Pamje
150,000 €

Apartament me Pamje

  • 2
  • 2
  • 160 m2
  • 17 mars 2026

Penthouse Për shitje » Fresku, Tirane

Shitet Apartament 2+1 me verande ne Fresk , Prane 2 Luaneve kati 5 me ashensor i fundit Siperfaqe neto 118.7m , Siperfaqe e perbashket, 13.8m dhe Siperfaqe Verande 41.1m Cmimi 150 milion lek Opsion per post parkimi me vlere 20000 euro Sherbim agjensie 1% e vleres

Apartament te Shkolla Baletit
190,000 €

Apartament te Shkolla Baletit

  • 2
  • 1
  • 100 m2
  • 16 shkurt 2026

Apartament Për shitje » Rruga Petro Nini Luarasi, Tirane

Shitet Apartament 2+1 me kuzhine te vecuar te shkolla e Baletit, kati 4 pallat egzistues 5 katesh. Siperfaqe ne certifikate 92m me gjithe ballkonin shkon 100m Cmimi 195000€ Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Apartament ne ndertim
246,000 €

Apartament ne ndertim

  • 2
  • 2
  • 149 m2
  • 13 shkurt 2026

Apartament Për shitje » Liqeni i Thatë, Tirane

Shitet Apartament kleringu 2+1 ne Dream House Resiedence prane Liqenit te Thate Siperfaqe 149m kati i 2 ,Jug-Perendim Cmimi 1650 euro/m

Apartament
287,000 €

Apartament

  • 1
  • 1
  • 87 m2
  • 11 shkurt 2026

Apartament Për shitje » Rruga Fortuzi, Tirane

Shitet Apartament kleringu 1+1 dhe 2+1 ne ndertim ne Rrugen Fortuzi Cmimi 3300 euro/m Per me shume info kontaktoni

Post Parkimi
60,000 €

Post Parkimi

  • 30 m2
  • 11 shkurt 2026

Parkim Për shitje » Rruga Kostandin Kristoforidhi, Tirane

Shitet Post Parkimi ne Bazar Gate tek 9 katshet ne Qender , kati - 2 Cmimi 60000 euro

Apartament
305,000 €

Apartament

  • 2
  • 1
  • 122 m2
  • 19 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Rruga e Dibrës, Tirane

Shitet Apartament 2+1 prane Vila Goldi ne rrugen e Dibres SIperfaqe 122m kati 2 ne faze perfundimi ideale per biznes ose banim Cmimi 2500 euro/m

Vile me Pishine
600,000 €

Vile me Pishine

  • 4
  • 3
  • 300 m2
  • 03 dhjetor 2025

Vilë Për shitje » Kalaja e Petrelës, Tirane

Shitet Vile me pishine ne Petrele Siperfaqe ndertimi 300m , Siperfaqe parcele 600m Sallon dhe ambjent gatimi , 4 dhoma gjumi, 3 tualete, pishine Cmimi 600,000 euro i diskutueshem Per me shume info dhe nje vizite ne prone kontaktoni

Apartament
110,000 €

Apartament

  • 2
  • 2
  • 110 m2
  • 27 tetor 2025

Apartament Për shitje » Unaza e Madhe, Kamez

Shitet Apartament 2+1 prane Unazes se madhe ne Paskuqan , ne Tirana View Residence Siperfaqe 110m , kati 4 Cmimi okazion vetem me likujdim total

Apartament
218,500 €

Apartament

  • 1
  • 1
  • 84 m2
  • 21 tetor 2025

Apartament Për shitje » Rruga Vllazën Huta, Tirane

Shitet Apartament 1+1 ne Sol Residence prane Ministrise se jashtme Rruga Vllazen Huta , Siperfaqe 84m Cmimi 2600 euro/m

Apartament 1+1 Pazari i Ri
203,000 €

Apartament 1+1 Pazari i Ri

  • 1
  • 1
  • 75 m2
  • 19 tetor 2025

Apartament Për shitje » Rruga Qemal Stafa, Tirane

Shitet Apartament 1+1 ne katin e 7 ne nje ndertim te Ri prane Pazarit te Ri , ne Rrugen Qemal Stafa, prane Lincoln Center Siperfaqe 75.24m Cmimi 203000 euro

Vile ne Primavera Residence
700,000 €

Vile ne Primavera Residence

  • 3
  • 3
  • 368 m2
  • 14 tetor 2025

Vilë Për shitje » Mjull-Bathore, Tirane

Vilë për Shitje në Rezidencën Primavera Mjull Bathore e perfunduar Vila organizohet në tre kate mbi tokë dhe një kat nëntokë Ka një sipërfaqe totale ndërtimi 367.8 m2 dhe sipërfaqe oborri prej 151.7 m2 Kati nëntokë ka një sipërfaqe prej 98.54 m2 dhe organizohet nga një post parkimi Kati përdhe ka një sipërfaqe prej 97.44 m2 dhe organizohet në një ambient ndenije, gatimi dhe ngrenie Kati i I-rë organizohet në dy dhoma gjumi, një ambient teknik, një tualet dhe ballkon Kati i II-të është i organizuar në një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon Cmimi 700000 euro Për më shumë info dhe një vizitë në pronë kontaktoni

Shitet Vile ne Rolling Hills Liqeni
1,000,000 €

Shitet Vile ne Rolling Hills Liqeni

  • 5
  • 4
  • 350 m2
  • 11 tetor 2025

Vilë Për shitje » Liqeni i Farkës, Tirane

Shitet Vile ne Rolling Hills Liqeni , gati ne perfundim Siperfaqe ndertimi 350m, Siperfaqe Trualli 530m Organizimi: 2 sallon ndenie, 1 ambjent gatimi e ngrenie, 4 tualete, 5 dhoma gjumi, 1 depo, 1 lavanderi etj Cmimi okazion 1,000,000 euro ( Vetem ne Alpha Real Estate) Per me shume info kontaktoni