Igla Sula Real Estate

Igla Sula Real Estate

Tirane Bulevardi Bajram Curri

Pronat e mia

Totali: 32
Jepet me qera apartament 2+1  i pa banuar me pare ne Sauk
600 € / në muaj

Jepet me qera apartament 2+1 i pa banuar me pare ne Sauk

  • 2
  • 1
  • 100 m2
  • 1 ditë më parë

Apartament Me qera » Sauk, Tirane

Apartament 2+1 ne Sauk me qera E pa banuar me pare Ndertim i 2026 Kati 1 banim (2 teknik) 100 v m2 Ndodhet ne vile Orjentim Jug Jepet bosh ore arredohet sipas kerkeses se klientit . Cmimi 60.000 leke perfshir ne cmim dhe nje post parkim Per me teper info

Jepet me qera  apartament 2+1 Rruga e Kokonozëve
500 € / në muaj

Jepet me qera apartament 2+1 Rruga e Kokonozëve

  • 2
  • 2
  • 100 m2
  • 2 ditë më parë

Apartament Me qera » Rruga Kokonozeve, Tirane

Jepet me qera në katin e parë të një vile apartament 2+1 praktik, i bollshëm dhe komod. Rruga e Kokonozëve Apartamenti përfshin: * Dy dhoma gjumi, ku njëra është dhomë matrimoniale * Dy tualete * Një kuzhinë e madhe, ideale për gatim dhe ngrënie * Një sallon të bollshëm Është një ambient i qetë dhe privat, i përshtatshëm për dikë që vlerëson komoditetin dhe qetësinë. 50.000 leke disponon dhe një post parkimi

Jepet Vilë Rezidenciale me Qira - Farkë
2,000 € / në muaj

Jepet Vilë Rezidenciale me Qira - Farkë

  • 4
  • 2
  • 225 m2
  • 06 maj 2026

Vilë Me qera » Farkë, Tirane

Jepet Vilë Rezidenciale me Qira - Farkë • Sallon i bollshem •Kuzhinë e vecuar • Dhoma gjumi: 4. • Tualete: 2. • Sipërfaqe neto: 225 m2 • Mobilim: E sapo mobiluar, e pabanuar me parë. • Cmimi: 2000 euro neto Për më tepër info ☎️

Jepet me qera apartament 1+1 ne Zonen e Vasil Shantos
450 € / në muaj

Jepet me qera apartament 1+1 ne Zonen e Vasil Shantos

  • 1
  • 1
  • 60 m2
  • 06 maj 2026

Apartament Me qera » Vasil shanto, Tirane

Kati 2 Prane rruges kryesore Vendodhje perfekte 60 m2

Shitet dyqan ne Laprake ngjitur me Shkollen Ahmet Gashi
90,000 €

Shitet dyqan ne Laprake ngjitur me Shkollen Ahmet Gashi

  • 1
  • 28 m2
  • 06 maj 2026

Dyqan Për shitje » Laprakë, Tirane

28 m2 ( ndertim + truall ) Me hipotek E dhene me qera 90.000 euro Pa komisiom agjensie

Apartament modern me qera ditore te 21 Dhjetori
Cmimi sipas kerkeses.

Apartament modern me qera ditore te 21 Dhjetori

  • 1
  • 1
  • 40 m2
  • 06 maj 2026

Garsoniere Me qera » Rruga Mihal Ciko, Tirane

Apartament me qera ditore/javore Përjeto elegancë dhe rehati në një ambient modern dhe i kuruar në detaje për ata që duan stil dhe komoditet. I vendosur në zonën e preferuar të 21 Dhjetorit, me akses të shpejtë në qendër, restorante, bare, spitale dhe transport urban. Ambienti ofron: • Krevat dopio komod me çarçafë cilësorë 🛏️ • Smart TV & WiFi i shpejtë 📺 • Kuzhinë e pajisur (mikrovalë, toster & të gjitha baziket) 🍽️ • Tualet modern 🚿 • Kondicioner ❄️ • Hekur dhe tavolinë hekurosjeje 👔 • Vetë-check-in për fleksibilitet maksimal 🔑 Ideale për çifte, udhëtarë solo ose qëndrime biznesi. ✨ Detaj special: Ambient romantik me qirinj dhe një shishe verë për një natë perfekte. Rezervo tani dhe shijo Tiranën me stil.

Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan ,Residenca Color Splash.
88,000 €

Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan ,Residenca Color Splash.

  • 1
  • 1
  • 66 m2
  • 25 prill 2026

Apartament Për shitje » Rruga Lidhja e Prizrenit, Kamez

Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan ,Residenca Color Splash. Rr.Lidhja e Prizrenit . Siperfaqe bruto 66.17 m2 Siperfaqe neto 58.8 m2 Kati 4 Gati per banim . 88.000 i pa diskutueshem

Shitet toke ne Farke
75,000 €

Shitet toke ne Farke

  • 475 m2
  • 20 prill 2026

Tokë Për shitje » Farkë, Tirane

Zone e kuqe 475 me dokumenta Toke katrore 75.000 euro 0.6 intensitet

Shitet 1+1 te Univers City
89,000 €

Shitet 1+1 te Univers City

  • 1
  • 1
  • 68 m2
  • 08 prill 2026

Apartament Për shitje » Univers City, Tirane

Kati 3-te 68.52 m2 1300 euro m2 i diskutueshem

Shiten 1+1 2+1 3+1 Residenca Prospera  Prane Liqenit te Paskuqanit .
Cmimi sipas kerkeses.

Shiten 1+1 2+1 3+1 Residenca Prospera Prane Liqenit te Paskuqanit .

  • 1
  • 1
  • 60 m2
  • 08 prill 2026

Apartament Me qera » Paskuqan, Kamez

🔜 Residenca Prospera Paskuqan Prane Liqenit te Paskuqanit . Apartament 1+1 ,2+1 ,3+1 ❌Cmimet Momentale ❌

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko te Viva Market
115,000 €

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko te Viva Market

  • 1
  • 1
  • 54 m2
  • 16 janar 2026

Apartament Për shitje » Rruga Muzaket, Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te pallat me ashensor Siperfaqe bruto 54 m2 neto 48.7 m2 Me hipotek E sapo investuar me punime teper cilesore

Shitet apartament 1+1 te ish Dogana Tirana Entry 3
89,000 €

Shitet apartament 1+1 te ish Dogana Tirana Entry 3

  • 1
  • 1
  • 68 m2
  • 16 janar 2026

Apartament Për shitje » Rruga 29 Nëntori, Tirane

Apartament me siperfaqe bruto 68.4 m2 Neto 57.0 m2 Organizuar ne : korridor , sallon ,ndenjie , ballkon ,dhome gjumi , tualet . Faze suvatimi 89.000 euro

Shitet apartament 2+1+2 ish Dogana Tirana Entry 3
150,000 €

Shitet apartament 2+1+2 ish Dogana Tirana Entry 3

  • 2
  • 2
  • 115 m2
  • 11 janar 2026

Apartament Për shitje » Rruga 29 Nëntori, Tirane

Tipologji 2+1+2 Siperfaqe totale 115.5 m2 Organizim perfekt : Korridor Sallon i bollshem Kuzhine 2 dhoma gjumi 2 tualete Ballkon Aktualisht objekti eshte ne faze suvatimi .

Shitet shtepi me 3 apartamente 1+1 ne Voskopoje ,Korce
350,000 €

Shitet shtepi me 3 apartamente 1+1 ne Voskopoje ,Korce

  • 3
  • 3
  • 144 m2
  • 10 janar 2026

Vilë Për shitje » Voskopojë, Korce

Investim i sigurt ✅ 3 apartamente 1+1 144.2 m2 siperfaqe banimi 240 m2 truall Investuar totalisht se fundmi me kushte bashkohore dhe arredim luksoz . Cmimi i shitjes 350.000 euro Per me teper informacion ☎️

2+1 me qera  Te Rruga Mine Peza prane Qendres
600 € / në muaj

2+1 me qera Te Rruga Mine Peza prane Qendres

  • 2
  • 1
  • 120 m2
  • 07 janar 2026

Apartament Me qera » Rruga Mine Peza, Tirane

Te Rruga Mine Peza prane Qendres 2+1 me qera 120 m2 Kati 3 vile E arreduar totalisht Preferohen vajza 600 euro Perfshire Uji dhe internet Per video dhe info telefoni

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko
117,000 €

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko

  • 1
  • 1
  • 56 m2
  • 05 janar 2026

Apartament Për shitje » Rruga Muzaket, Tirane

Prane Supermarket Viva Me hipotek Ndodhet ne katin e 6-te jo te fundit. 56 m2 bruto 51 m2 neto Orjentim Jug Cmimi 117.000 euro

Shitet Toke buze Rruge ne Farke
264,000 €

Shitet Toke buze Rruge ne Farke

  • 1200 m2
  • 05 janar 2026

Tokë Për shitje » Rruga Panorama e Liqenit, Tirane

Toka ndodhet buze rruges kryesore E pershtatshme per banim ose biznes Intensitet 0.6 Cmimi i shitjes 264.000 euro

Shitet Apartament 2+1+2 ,Rr.Haxhi Hysen Dalliu-Prokuroria e Tiranës.
218,000 €

• 2
  • 2
  • 93 m2
  • 05 janar 2026

Apartament Për shitje » Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirane

Shitet Apartament 2+1+2 ,Rr.Haxhi Hysen Dalliu-Prokuroria e Tiranës. Kati 7 pallat i ri me ashensor. Siperfaqe 93m bruto ,83m neto. Punime super lluks 2 tualete me dritare 2 kondicioner në dy dhoma Pamje Lindje - perëndim Cmimi 218.000 euro

Shitet Vile private   ne Linz mes parkut te Dajtit
600,000 €

Shitet Vile private ne Linz mes parkut te Dajtit

  • 3
  • 3
  • 347 m2
  • 03 janar 2026

Vilë Për shitje » Linzë, Tirane

• 2 kate banim te organizuar ne : Kati 1 ➡️ sallon i bollshem me oxhak dhe pamje fantastike . Kuzhine e vecuar me verande . 1 Tualet i bollshem Kati 2 ➡️ korridor , 3 dhoma gjumi secila me verande , 1 tualet . • 1 kat bodrum me tualet , kantin vere , magazin. Siperfaqe toke 7000 m2 Parcel ndertimore 347 m2 Siperfaqe banimi 258.6 m2 • Viti i ndertimi 2020 . • Rrethuar me mur guri . • Te gjitha materialet e ndertimit dhe arredimi eshte i sjell nga italia . • Disponon dokumenta te rregullta . • Rruge private e posacme vetem per vilen . •Sistem kamerash si jashte dhe brenda saj . • Funizohet me uje nga dajti • Panele diellore • Filtrim uji • Hapsire e posacme e cila eshte ber gati per te vendosur 2 pishina . • Ambjent parkimi brenda viles • Oborr i shtruar me bar dekorativ dhe pem •Ambjent i dedikuar per te ber zgare Vila te ofron qetsi dhe rehati Pamje fantastike dhe privatesi 🏞️ Cmimi i shitjes 600.000 euro

OKAZION Shitet apartament 1+1 Platinium 2,Paskuqan.
82,500 €

OKAZION Shitet apartament 1+1 Platinium 2,Paskuqan.

  • 1
  • 1
  • 78 m2
  • 03 janar 2026

Apartament Për shitje » Paskuqan, Kamez

Cmim kleringu Ndodhet ne katin e 7-te Faze pllakash 78.58 m2 1100 euro m2

🏢Shiten 2 apartamente 1+1 te Ish Ekspozita,Blv.Gjergj Fishta
400,000 €

• 2
  • 2
  • 143 m2
  • 18 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Ura e vjetër te ish ekspozita "Shqipëria sot", Tirane

🏢Shiten 2 apartamente 1+1 te Ish Ekspozita,Blv.Gjergj Fishta Apartamenti ndodhet në katin e 10-të . Siperfaqe 143 m2 📐 Pallat me cilësi të lartë ndertimi . Ka administrim dhe siguri 24H . Pozicionohet në një nga zonat me të mira të kryeqytetit,shumë pranë Qendrës,Bllokut ,Myslym Shyrit etje . Orjentimi Jug -Perendim 🌇, Veri -Lindje . Ndricim natyral dhe diell gjithë diten . Apartamenti është totalisht i restauruar ,dorëzohet me hidrosanitare dhe dyer . Mund të përdoret dhe për zyra . Cmimi i shitjes 400.000 euro i diskutueshëm . Për më tepër informacion ☎️

Shitet toke ne Sauk prane Golden Ring
140,000 €

Shitet toke ne Sauk prane Golden Ring

  • 1000 m2
  • 09 dhjetor 2025

Tokë Për shitje » Sauk, Tirane

Toka eshte me siperfaqe 1000 m2 Me certifikat E pershtatshme per vila 140.000 euro

Shitet apartament 1+1 te Myslym Shyri e pershtatshme dhe per biznes
135,000 €

• 1
  • 1
  • 42 m2
  • 03 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Myslym Shyri, Tirane

Gjykata e Rrethit prane Shkolles Pjeter Budi Kati 3-te Ndodhet ne pallat egzistues Eshte totalisht e rikonstruktuar Mundesi ideale per investim Orjentimi jug-lindje -perendim Cmimi 135.000 euro

Shitet apartament 1+1 ne zemer te Bllokut ,Residenca Unico.
333,000 €

Shitet apartament 1+1 ne zemer te Bllokut ,Residenca Unico.

  • 72 m2
  • 03 dhjetor 2025

Bar Restorant Për shitje » Rruga Vaso Pasha, Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zemer te Bllokut ,Residenca Unico. Vendodhje ideale per te bere investimin e duhur Me siperfaqe 72.4 m2 Ndodhet ne katin e 7-te Aktualisht faze ndertimore (faze tulle) 4600 euro m2 Cmimi i shitjes 333.000 euro

Shitet 1+1 ne Golem Saeli Residence
73,000 €

Shitet 1+1 ne Golem Saeli Residence

  • 1
  • 1
  • 66 m2
  • 28 nëntor 2025

Apartament Për shitje » Golem, Kavajë , Albania, Durres

SAELI RESIDENCE , GOLEM Shitet 1+1 66.70 m2 bruto 60.00 m2 neto Kati 4 Cmimi 73.000 euro

✨Apartament luksoz me qera Komuna e Parisit  4+1+2
1,200 € / në muaj

✨Apartament luksoz me qera Komuna e Parisit 4+1+2

  • 4
  • 3
  • 210 m2
  • 27 nëntor 2025

Apartament Me qera » Komuna e Parisit, Tirane

✨Apartament luksoz me qera Komuna e Parisit ✨ •Tipologjia 4+1+2 •Disponon post parkimi •Siperfaqe totale 210 m2 • Kati 3-te ne Vile •Apartamenti eshte totalisht i arreduar •Mobilje teper cilesore ,me stil bashkohore dhe te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetes komode . •Vendodhje perfekte akses te shpejt me autostraden , Liqenin Artificial , Kompleksin Dinamo etje . Cmimi 120.000 leke /muaj neto

Jepet me qera ambjent biznesi te Komuna e Parisit
1,200 € / në muaj

Jepet me qera ambjent biznesi te Komuna e Parisit

  • 210 m2
  • 17 nëntor 2025

Dyqan Me qera » Komuna e Parisit, Tirane

Jepet me qera ambjent biznesi te Komuna e Parisit Kati 1 ne vile 5 m lartesi Ka energji trefazore

Shitet apartament 2+1 Rr.Kongresi Manastirit ,Xhamllik
118,000 €

Shitet apartament 2+1 Rr.Kongresi Manastirit ,Xhamllik

  • 2
  • 1
  • 64 m2
  • 17 nëntor 2025

Apartament Për shitje » Xhamlliku, Tirane

Shitet apartament 2+1 Rr.Kongresi Manastirit ,Xhamllik. 64 m2 faktike (50 m2 me hipotek) Kati 4 Ndertim i vitit 2002 ( pa ashensor) E Rikonstruktuar totalisht Orjentim lindje -jug -perendim Cmimi 118.000 euro