Pronat e mia

Totali: 89
Jepet 2+1 me qera Univers City Bosh
400 € / në muaj

Jepet 2+1 me qera Univers City Bosh

  • 2
  • 1
  • 96 m2
  • 21 janar 2026

Apartament Me qera » Univers City

Univers City Apartament 2+1 për qira Gjendja: Bosh Çmimi: 400€/muaj Për më shumë info, na kontaktoni!

Magazine me qera Valias
1,000 € / në muaj

Magazine me qera Valias

  • 200 m2
  • 21 janar 2026

Magazina Me qera » Valias

📍 Valias Jepet kapanon me qira 🏗 Sipërfaqe ndërtimi: 200 m² ⬆️ Lartësi: 6 m 🚚 Oborr: 1300 m², i shtruar me stabilizant 💼 I përshtatshëm për magazinim, prodhim ose aktivitete të ndryshme biznesi 💰 Çmimi: 1,000,000 lek / muaj

Shitet 1+1 Turdiu
130,000 €

Shitet 1+1 Turdiu

  • 1
  • 1
  • 79 m2
  • 21 janar 2026

Apartament Për shitje » Parku Ish-Fusha e Aviacionit

🏢 Shitet Apartament 1+1 📍 Kati i 11-të | Orientim Veri 📐 Sip. bruto: 79m² 💰 Çmimi: 130,000€ 🔨 Faza: Pllakë | Zona: Turdiu ✨ Mundësi ideale investimi ose banimi!

2+1 me qera Univers City
500 € / në muaj

2+1 me qera Univers City

  • 2
  • 1
  • 100 m2
  • 21 janar 2026

Apartament Me qera » Pamje nga Autostrada "Tiranë-Durrës"

Jepet me qira apartament 2+1 me post parkimi dhe depo, tek Univers City. Detaje: Post parkimi + depo të përfshira Çmimi: 500 € / muaj Kondicioner në çdo dhomë Mobilim dhe pajisje krejtësisht të reja I pabanuar më parë

Apartament 1+1 me qera Univers City
500 € / në muaj

Apartament 1+1 me qera Univers City

  • 1
  • 1
  • 70 m2
  • 19 janar 2026

Apartament Me qera » Univers City Apartment

📍 Univers City 🏢 Apartament 1+1 me parkim për qira 📐 70 m² 🏬 Kati i 4-t 🛋️ Totalisht i mobiluar 🚗 Parkim i përfshirë 💰 Çmimi: 500.000 lekë / muaj

Apartament me qera Vasil Shanto
700 € / në muaj

Apartament me qera Vasil Shanto

  • 1
  • 1
  • 65 m2
  • 16 janar 2026

Apartament Me qera » vasil shanto

Spring Residence – Vasil Shanto Apartament 1+1 me qira Çmimi: 700€

Jepet me qera magazine Aurostrada Tr-Dr
2,200 € / në muaj

Jepet me qera magazine Aurostrada Tr-Dr

  • 670 m2
  • 16 janar 2026

Magazina Me qera » Pamje nga Autostrada "Tiranë-Durrës"

Magazinë Adresa: Tiranë–Durrës Sipërfaqe: 670 m² Çmimi: 2.200€ neto

Shitet 1+1 Turdiu
126,000 €

Shitet 1+1 Turdiu

  • 1
  • 1
  • 79 m2
  • 05 janar 2026

Apartament Për shitje » Garden Residence Turdiu

Shitet apartament 1+1 Sipërfaqe bruto: 79 m² Kati: 11 Orientim: Veri Fazë: Pllakë Zona: Turdiu Çmimi: 126.000 € I përshtatshëm për banim ose investim.

Okazion per shitje 2+1 Univers City
96,000 €

Okazion per shitje 2+1 Univers City

  • 2
  • 1
  • 100 m2
  • 20 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Univers City Apartment

SHITET APARTAMENT 2+1 – UNIVERS CITY 📐 Sipërfaqe: 100 m² 🏢 Kati: 8 (banim) 💰 Çmimi: 960 €/m² 📍 Ambient i rregullt, pallat i ri

Shitet 1+1 Kamez faze grope
44,200 €

Shitet 1+1 Kamez faze grope

  • 59 m2
  • 17 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Bashkia Kamëz

Shitet apartament në Kamëz Sipërfaqe: 59 m² Kati i 4 banim Fazë ndërtimi – sapo ka dalë nga gropa Çmimi: 75.000 lekë/m²

Shitet 1+1 tek ish Parku
119,100 €

Shitet 1+1 tek ish Parku

  • 72 m2
  • 16 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Farmaci Ditë e Natë Nr. 071 -Ish-Parku i Autobusave

Shitet apartament 1+1 në Viva 3, zona Ish-Parku 🏙️ Sipërfaqe: 72 m² Çmim: 1650 €/m² Fazë gropë

Magazine me qera Vorë
3,000 € / në muaj

Magazine me qera Vorë

  • 800 m2
  • 15 dhjetor 2025

Magazina Me qera » Pamje nga Autostrada "Tiranë-Durrës"

Jepet me qira magazinë në Vorë. • Sipërfaqe: 800 m² • Oborr: 1.000 m² • Lartësi: 10 m • E përshtatshme për vinç industrial • Akses i lehtë për trailerë • Çmimi: 3.000 € neto • Lirohet më 1 Janar të 2026

Okazion shitet 1+1 Paskuqan
76,800 €

Okazion shitet 1+1 Paskuqan

  • 68 m2
  • 15 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Paskuqan

Shitet apartament 1+1 – Paskuqan ▪️ Sipërfaqe: 68 m² ▪️ Tipologji: 1+1 ▪️ Çmimi: 1130 €/m²

Apartament me qera Univers City
450 € / në muaj

Apartament me qera Univers City

  • 2
  • 1
  • 94 m2
  • 15 dhjetor 2025

Apartament Me qera » Univers City

Jepet me qira apartament 2+1 – Univers City 💰 Çmimi: 450€ / muaj I rregullt, gati për banim. 📩 Për më shumë info, më shkruaj.

Shitet 1+1 Aluna Paskuqan
76,300 €

Shitet 1+1 Aluna Paskuqan

  • 68 m2
  • 13 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Paskuqan

Shitet apartament 1+1 – Aluna Residence, Paskuqan ▪️ Sipërfaqe: 67.5 m² ▪️ Tipologji: 1+1 ▪️ Çmimi: 1130 €/m² I përshtatshëm për banim ose investim.

Shitet 2+1 Mhillaj
70,500 €

Shitet 2+1 Mhillaj

  • 94 m2
  • 11 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Kamez

Shitet apartament 2+1 tek “Ulliri”. Kati 8 banim. Sipërfaqe 94.04 m². Fazë tulle. Çmimi: 750 €/m².

Shitet 2+1 Kamez Ulliri
99,000 €

Shitet 2+1 Kamez Ulliri

  • 119 m2
  • 11 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Kamez

Shitet apartament 2+1 tek “Ulliri”. Sipërfaqe 119 m². Kati i 1 banim (dritë natyrale gjatë gjithë ditës) Aktualisht po shtrohet parketi. Çmimi 830 €/m²

Shitet 2+1 Kamez okazion tek Ulliri
71,000 €

Shitet 2+1 Kamez okazion tek Ulliri

  • 95 m2
  • 10 dhjetor 2025

Apartament Për shitje » Kamez

Shitet apartament 2+1 tek “Ulliri”. Kati 8 banim. Sipërfaqe 95 m². Fazë tulle. Çmimi: 750 €/m².

Jepet me qera 2+1 Don Bosko
800 € / në muaj

Jepet me qera 2+1 Don Bosko

  • 95 m2
  • 10 dhjetor 2025

Apartament Me qera » Don Bosco

Jepet apartament me qira – 800€ Tipologjia: 2+1 Kati: 7 Zona: Don Bosko I mobiluar dhe gati për banim.

Jepet me qera 2+1+2 Univers City
600 € / në muaj

Jepet me qera 2+1+2 Univers City

  • 112 m2
  • 05 dhjetor 2025

Apartament Me qera » Univers City

Jepet me qira apartament 2+1 në Univers City. Kati i parë, totalisht i mobiluar. Çmimi: 600€/muaj.

Kapanon me qera me dalje ne rruge te Rinas
4,000 € / në muaj

Kapanon me qera me dalje ne rruge te Rinas

  • 1000 m2
  • 03 dhjetor 2025

Magazina Me qera » Rinas

Jepet me qira kapanon 2-katësh – 1,000 m² total Kati i parë: 500 m², lartësi 5 m Zyrë + banjo të përfshira Hyrje e dedikuar Kati i dytë: 500 m², lartësi 3.5–4 m Hyrje e veçantë + akses edhe nga kati i parë I përshtatshëm për depo/produksion Afati maksimal i kontratës: deri në 5 vite Çmimi: 4,000,000 lekë neto

Jepet me qira 3+1 Univers City
550 € / në muaj

Jepet me qira 3+1 Univers City

  • 120 m2
  • 03 dhjetor 2025

Apartament Me qera » Univers City

Jepet me qira 3+1 Univers City I sapo mobiluar Cmimi:550€

Apartament me qera Univers City
550 € / në muaj

Apartament me qera Univers City

  • 112 m2
  • 03 dhjetor 2025

Apartament Me qera » Univers City

Jepet me qira apartament 3+1+2 në Univers City Kati i 5-të I sapo mobiluar, kushte shumë të mira Organizuese dhe mobilim bashkëkohor Çmimi: 550 € / muaj

Ambient per servis prane Univers City
600 € / në muaj

Ambient per servis prane Univers City

  • 150 m2
  • 03 dhjetor 2025

Biznes Me qera » Univers City

Ambient me qera mbrapa Univers City Eshte i ndare ne 2 ambiente: Siperfaqe: 1) 100 m² -> 600€/muaj 2) 150 m² -> 600€/muaj E pershtatshme per servis , magazinim. Te dy ambjentet kane tualet dhe zyre.

Apartament me qera Komuna e Parisit
600 € / në muaj

Apartament me qera Komuna e Parisit

  • 90 m2
  • 30 nëntor 2025

Apartament Me qera » Komuna e Parisit

Apartament 2+1 në një nga zonat më të kërkuara – Komuna e Parisit! 600€ Mundësi e mirë për banim.

Shitet toke Valias
150,000 €

Shitet toke Valias

  • 3000 m2
  • 29 nëntor 2025

Tokë Për shitje » Valias

SHITET TOKË VALIAS Sipërfaqe totale: 3000 m2 Me certifikate pronësie Akses rrugor në të dyja anët e parcelës CMIMI: 50€/M2

Apartament 1+1 me qera Laprake
550 € / në muaj

Apartament 1+1 me qera Laprake

  • 70 m2
  • 29 nëntor 2025

Apartament Me qera » Lapraka

Jepet me qira apartament 1+1 në Laprakë – Kompleksi E88 I sapo mobiluar, gjithçka e re Kondicioner, pajisje elektroshtepiake Ndërtesë e re, ashensor Vendndodhje shumë e favorshme Çmimi: 550 € / muaj

Jepet me qira per servis PRUSH
2,000 € / në muaj

Jepet me qira per servis PRUSH

  • 600 m2
  • 28 nëntor 2025

Magazina Me qera » Prush

Jepet me qira ambient për servis, magazinim ose punishte 📍 Prush Sipërfaqe totale: 600 m² E ndarë në dy ambiente: 300 m² + 300 m² Çmimi: 300 m² = 1,000 € Karakteristikat: • Lartësia: 8 m • Çdo ambient ka 2 qepena • Disponon oborr 🔑 Ideale për: servis, punishte, magazinë, depo, biznes prodhimi.

Shitet dyqan Rruga Durresit
140,000 €

Shitet dyqan Rruga Durresit

  • 32 m2
  • 27 nëntor 2025

Dyqan Për shitje » Rruga e Durrësit

Shitet dyqan në rrugën e Durrësit Sipërfaqe: 32 m² neto Përbërja: 2 ambiente + tualet Me certifikata pronësie Çmimi: 140,000 €

Jepet me qera 1+1 Bathore
350 € / në muaj

Jepet me qera 1+1 Bathore

  • 1
  • 1
  • 70 m2
  • 25 nëntor 2025

Apartament Me qera » Bathore

Jepet Apartament 1+1 me qera Bathore Cmimi: 350€/muaj Kati i 4 banim I mobiluar

Kontakto perdoruesin

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 21:00.