Per shitje 237,000 €

SHITET TOKE NE DURRES

Durres, Durres

  • 8700 m2
  • 1 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ofrojmë 8700 m2 tokë arë për shitje në Durres. Toka ndodhet midis Hamallaj dher Gjiri i Lalzit. Aktualisht toka eshte ullishte dhe shege.
Një mundësi e mirë investimi.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per me shume infomacione ose nje vizite ne prone kontaktoni +355692033500.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address