Per shitje 340,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 DEPO PRANE KINEMA AGIMIT ISH BLLOKU!

Pallatet Agimi mbrapa kafe Roma tirane, 1001, Alba, Tirane

  • 130 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 2 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Informacion mbi Apartamentin:

• Ndërtim i Ri
Pa Ashensor
• Kati i 3-të 

• Sipërfaqe Bruto: 130 M2
• Sipërfaqe Neto: 112M2

• Orientim: Veri-Jug
• Disponon Certifikate Pronesie

Organizimi: 

• Korridor Shpërndarës

• Sallon Ndënjie

• Ambient Gatimi
• 2 Dhoma Gjumi 

• Tualet Inkaso

• 2 Ballkona
• Verande

Detaje të Tjera: 

• Totalisht i investuar 


• Parket
•2 Kondicionere
• Dritare Dopio Termo-Akustike
• Smart TV 42” 4K
• Lavastovilje


Vendodhja ku ndodhet apartamenti është nga më të qetat e të preferuarat për jetuar ne Tirane.
Aty ku cdo gje mund ta prekesh me kembe dhe jo te levizesh makinen.
Apartamenti ka nje planimetri te shfrytezueshme dhe mund te krijohen 3 Garsoniere!
Vendodhja e ketij apartamenti eshte nje nga zona me te frekuentuara nga turistet dhe shume e populluar nga pronat qe bashkepunojne me AirBnb

Për një vizitë në apartament më kotaktoni 0698868169❗️

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address