Per shitje 2,000,000 €

NE DHERMI, PALASE, TOKE ME CERTIFIKATE PRONESIE PER SHITJE!

Palase, Vlore

  • 8000 m2
  • 1 Shikime
  • 10/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet toke ne Palase me pamje 400 m ne vije ajerore nga deti. Toka ka nje siperfaqe totale prej 8000 m2 dhe pozicioni gjeografik eshte ne zbritje te Palases. Zona eshte ne super zhvillim si per turizem dhe per banim, e pershtatshme edhe per biznes, si per vila ose hotel. Disponon dokumentacion te rregullt.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address