Me qera 500 € / ne muaj

Jepet me qera apartament 1+1 ne Ali Dem "Residenca Kaim"

Rruga Pasho Hysa, Tirane

  • 60 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 34 Shikime
  • 15/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne Ali Dem "Residenca Kaim"

Kati i 7
Siperfaqe: 53m2

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar te vitit 2024 dhe eshte totalisht i mobiluar ne menyr bashkekohore me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetes komode

Ndodhet ne nje zone te kerkuar dhe me shume fasilitete

Organizohet:

Sallon + Kuzhin
Dhome Gjumi
Tualet
Ballkon


Preferohet 6 muaj parapagim dhe 1 muaj Garanci

Cmimi: 500€ / muaj

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address